HTC Saat Ayarı – Sorunu

| 17 Aralık 2010 | 2 Yorumlar

30 Ekimi 31 Ekime bağlayan gecede saatlerin 1 saat geri alınması ile telefonuzun saati 1 saat ileri gitmeye başladıysa küçük bir ayar ile saatin değişmesini engelleyebilirsiniz. Yöntem 1: Settings –> all settings –> personel –> Phone –> GSM / UMTS Services –> Time Synchronization tıklayın ve get settings diyerek gelen menüdeki TIKI kaldırın. Türkçesi: Baslat/Ayarlar/Kisisel/Telefon/GSM-UMTS hizmetleri/Saat Esitlemesi/ Yöntem 2: BSB Tweak yüklülerde auto sync clock disabled yapmanız yeterli olacaktır.

+ Devamı...

Cevaplar

  1. ilhan acar dedi ki:

    merhabalar,ben telefonumu turkiyeden aldim htc wildfire sense 512 hafiza…kisacasi burada internet kullanamiyorum ve ayni zamanda da wifi ozelliginide kullanamiyorum! sebebi buradaki internet ayarlarini kullanmamam mi yada baska mi?mobil internet hadi neyse.wifi uzerinden herhangi bir vericiye baglanip internete de girememem sasirtici…wifi ayarlarini da mi buranin kine ayarlamam gerek acaba? yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkurler…

  2. mahir gurbuz dedi ki:

    telefonumun ıcındekılerını hıc bır sekılde ne blue .. ıle nede pc ye baglayarak kopyalayamıyorum.. sadece pc ye taktıgımda ustune sonradan takılmıs sd 2gb lık lartı goruyor… bana telefonun ıcındekı resımler lazım ama ulasamıyorum acaba yardımcı olabılırmısınız ?

Cevap Gonder

E-