• +90 212 514 4273
  • info@htcturkiyeservis.com

HTC One X 4.0.4 Güncellemesi Yayınlandı

HTC One X 4.0.4 Güncellemesi Yayınlandı

HTC son yayınladığı güncelleme ile arayüzünde oluşan sorunların çoğunu çözmüş görünüyor. 148MB boyutunda olan güncelleme bugünden itibaren ülkemizdeki kullanıcılara ulaşmış durumda. Ayarlar-Telefon Hakkında-Sistem güncellemesi bölümünü kontrol ederek güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz. Güncelleme boyutunun fazlalığı dikkate alındığında bu konuda bağlantı çeşidi olarak Wi-Fi ağını öneriyoruz.

Güncelleme ile gelen yenilikleri kısaca tekrar hatırlatmak gerekirse; Sense arayüzünde yer alan canlı duvar kağıt takılmaları, 3D efektlerin hızlandırılması ve Sense’nin daha az pil harcaması dikkat çekiyor. Daha öncede belirttiğimiz gibi cihazda güncelleme ile değişen kernel performans artışına sebep olmakta ve performans testlerinde daha iyi sonuçlara yol açmakta.

Yazılım noktasında ise kamera kalitesinin  iyileştirilmesi, iki kamera arası geçiş için yeni bir butona yer verilmesi ve son olarak tarayıcı içinde yapılan değişiklerle HTC One X daha iyi bir performans sergiliyor.

admin

Mesajınızı bırakın