Bayilik

HTC mobil sektör içerisinde en hızlı büyüyen şirketlerden bir tanesidir ve son yıllarda tüm sektöre kendini kabul ettirmiştir. Business Week dergisi HTC’yi 2007 yılında Asya’daki en iyi performansa sahip ikinci şirket olarak ilan etmiştir. Bunun yanında 2006 yılında yayınladığı global listesinde de 3. sırada göstermiştir. 

2006 yılında kendi markası ile ürünleri piyasaya sürmeye başladığı günden bu yana, şirket tüm dünyada HTC markalı ürünleri takdim etmeye devam etmektedir.
HTC yenilikçiliğiyle tanınan bir şirkettir. Sunduğu ürünlerin yelpazesini sürekli geliştirmektedir – belirli uygulamaları desteklemeye yönelik cihazlar ve müşterileriyle ortaklarının giderek çeşitlenen ihtiyaçlarına cevap veren yeni biçim faktörlerini sunmaktadır.

HTC’nin ürün portföyü geniş yelpazeli multimedya kaynaklarını, sürekli kablosuz bağlantıyı ve hareket halinde Interneti içeren kolay kullanımlı çözümler sunar.

Ürettiği cihazları ile “ilk”ler konusunda zengin bir mirasa sahiptir:

İlk renkli avuç içi PC (1999)
İlk Microsoft Cep Bilgisayarı (2000)
İlk Microsoft Kablosuz Cep Bilgisayarı (2002)
İlk Microsoft Destekli Akıllı Telefon (Smartphone) (2002)
İlk Microsoft Akıllı Müzik Telefonu (2004)
2.8” TFT dokunmatik geniş LCD ekran
İlk Microsoft 3G Telefon (2005)
İlk Microsoft Windows Mobile 5.0 Platformlu Telefon (2005)
Microsoft Mobile platform üzerinde çalışan ilk tri-band UMTS 3G cihaz (2006)
İlk Microsoft Windows 5.0 Akıllı Telefon (2006)
İlk tri-band UMTS PDA
Parmak ucuyla navigasyon sağlayan ilk sezgisel dokunmatik ekran (Haziran 2007)

2006’nın ilk günlerinde HTC çığır açan biçim faktörüne sahip güçlü ve yepyeni bir cihaz sürdü piyasaya: HTC Advantage. HTC Advantage 5 inç ekranı ve tamamen çıkartılabilen QWERTY klavyesi gibi gurur verici özellikleri ile dünyanın en güçlü ofisidir. Bu cihazı, 2007’nin ilk günlerinde tanıtımı yapılan HTC Shift izledi. Windows Vista ile donatılmış olan bu cihaz ise pırıl pırıl 7 inç’lik geniş bir ekrana ve 40 gigabyte’lık bir sabit diske sahiptir.

HTC 2007 Haziran’ında yoğun AR-GE çalışmalarının ve parmak ucuyla kontrolün daha sezgisel bir navigasyon sağlayacağı fikrinin bir sonucu olarak HTC Touch™’ı piyasaya sürdü. Çığır açan HTC Touch™, TouchFLO™ ekran teknolojisi ile donatılmıştı ve böylece kullanıcıların sık kullandıkları içeriklere, irtibatlarına ve özelliklere basit bir parmak vuruşuyla (hareketiyle) erişmek için yalnızca ekran üzerinde parmaklarını hareket ettirmeleri yetiyordu.

HTC, hareket halindeyken kullanıcılara güç katan, yaşantılarında onlara daha fazla özgürlük sunan akıllı yeni cihazlar geliştirmeyi hedeflemektedir.

Ortaklık Yoluyla Öncülük Etme

HTC akıllı telefon pazarında en başından bu yana, Microsoft ve en önemli mobil operatörlerle ortaklık yaparak öncü konumunda olmuştur. Diğer stratejik ortaklıklarımız arasında sayabileceklerimiz: Intel, Texas Instruments ve Qualcomm; Orange, 02, T-Mobile, Vodafone, Cingular, Verizon, Sprint ve NTT DoCoMo gibi firmaları da içeren en büyük mobil operatörler.

Misyon & Kapasite

HTC’nin misyonu, değer katan tasarım, dünya kalitesinde üretim, çok iyi bir lojistik ve servis desteği sunarak mobil bilgi ve iletişim cihazları alanında öncü ve yenilikçi tedarikçi olmaktır.

HTC, akıllı telefon teknolojilerini büyütmeyi ve kapasitesini arttırmayı hedef edinmiştir. Kuruluşundan bu yana şirket, güçlü ve giderek artan bir AR-GE altyapısı oluşturmuş, birçok yeni tasarım ve ürün yeniliğine öncülük etmiş ve global telekom endüstrisindeki operatör ve dağıtıcılar için son teknoloji ürünü akıllı ve PDA telefonlar üretmiştir. Her ikisi de Tayvan’da bulunan, toplam çalışanlarının %25’ini oluşturan AR-GE ekibine ve dünya kalitesinde, yüksek hacimli üretim yapan fabrikasına büyük oranda yatırım yapmıştır.

HTC Türkiye servis olarak verilen bölge bayiliklerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

info@htcturkiyeservis.com

Saygılarımızla, HTC Türkiye

http://www.htcturkiyeservis.com

http://www.hetece.org

http://www.htc.web.tr

Name *
Email *
Website
Message *