Anasayfa

HTC Türkiye Servise Hoşgeldiniz.Email İletişimDuyurularHTC Soru Gönder

HD2 Android

Servisimizde bütün HTC cihazların yazılımsal ve donanımsal onarımı profesyonel olarak yapılmaktadır.

İletişim bölümüne tıklayarak mail veya telefon ile arıza kaydı oluşturup bilgi alabilirsiniz. Lütfen HTC cihazınız için yan sanayi veya çin malı ekran dokunmatik vs. sormak için firmamızı aramayınız. Kullandığımız parçalar sadece ORİJİNAL parçalardır.

HTC HD 2 başta olmak üzere model ayırmaksızın bütün HTC cihazlarınızın rom yüklemelerinde sıkça yaşanan problemler nedeni ile müşteri mağduriyetinin giderilmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Bunun yanında android ve windows olarak cihazınızda isterseniz navigasyon programı ( yol haritası ) gibi uygulamaların yüklenmesi de mevcuttur. Bu konunun Devamı.. için lütfen Buraya bakınız

HTC mobil sektör içerisinde en hızlı büyüyen şirketlerden bir tanesidir ve son yıllarda tüm sektöre kendini kabul ettirmiştir. Business Week dergisi HTC’yi 2007 yılında Asya’daki en iyi performansa sahip ikinci şirket olarak ilan etmiştir. Bunun yanında 2006 yılında yayınladığı global listesinde de 3. sırada göstermiştir.
+ Devamı…

 

2006 yılında kendi markası ile ürünleri piyasaya sürmeye başladığı günden bu yana, şirket tüm dünyada HTC markalı ürünleri takdim etmeye devam etmektedir. Htc servis

HTC 2007 Haziran’ında yoğun AR-GE çalışmalarının ve parmak ucuyla kontrolün daha sezgisel bir navigasyon sağlayacağı fikrinin bir sonucu olarak HTC Touch™’ı piyasaya sürdü. Çığır açan HTC Touch™, TouchFLO™ ekran teknolojisi ile donatılmıştı ve böylece kullanıcıların sık kullandıkları içeriklere, irtibatlarına ve özelliklere basit bir parmak vuruşuyla (hareketiyle) erişmek için yalnızca ekran üzerinde parmaklarını hareket ettirmeleri yetiyordu.

Türkiye HTC Teknik Servis

HD2 Sahiplerine Windows ve Android Rom Yükleme uzaktan yapılır. cihazınızı servisimize göndermeden bu işlem uzaktan destek ile yapılır.. Devamı..

HTC Rom Yükleme