• +90 212 514 4273
  • info@htcturkiyeservis.com

Aylık arşivAğustos 2012

HTC One X 4.0.4 Güncellemesi Yayınlandı

HTC son yayınladığı güncelleme ile arayüzünde oluşan sorunların çoğunu çözmüş görünüyor. 148MB boyutunda olan güncelleme bugünden itibaren ülkemizdeki kullanıcılara ulaşmış durumda. Ayarlar-Telefon Hakkında-Sistem güncellemesi bölümünü kontrol ederek güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz. Güncelleme boyutunun fazlalığı dikkate alındığında bu konuda bağlantı çeşidi olarak Wi-Fi ağını öneriyoruz.

Güncelleme ile gelen yenilikleri kısaca tekrar hatırlatmak gerekirse; Sense arayüzünde yer alan canlı duvar kağıt takılmaları, 3D efektlerin hızlandırılması ve Sense’nin daha az pil harcaması dikkat çekiyor. Daha öncede belirttiğimiz gibi cihazda güncelleme ile değişen kernel performans artışına sebep olmakta ve performans testlerinde daha iyi sonuçlara yol açmakta.

Yazılım noktasında ise kamera kalitesinin  iyileştirilmesi, iki kamera arası geçiş için yeni bir butona yer verilmesi ve son olarak tarayıcı içinde yapılan değişiklerle HTC One X daha iyi bir performans sergiliyor.

HTC Explorer (HTC Pico) Jtag, Boot Repair Servisi ve Tamir İşlemleri

Yazılım yüklerken, root yapmaya veya recovery yüklemeye çalışırken hard brick (tuğla) diye tabir ettiğimiz duruma gelen, açılmayan, HTC yazısında kalan Sensation XE cihazınızı servisimizde yaptırabilirsiniz. Servis süresi ve ücret bilgisi için firmamızı arayabilirsiniz.

Ayrıca ekran veya dokunmatik dış cam arızalarınız gibi mekanik arızaların tamiri için de bilgi alabilirsiniz..

“Radio boot zone” da denilen bölge tekrar flashlanacak vecihazınızın PDA bölümünün SPL si  1.01.0000 olarak değişecek ve böylece cihazı tekrar kullanılabilir hale getireceğiz. İşlem sonrasında cihazınız “PJ0310000″ model ID’sine sahip olacak.

Servisimize getirmeden önce bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz..