• +90 212 514 4273
  • info@htcturkiyeservis.com

Aylık arşivMayıs 2011

HTC HD2 Rom Yükleme

http://www.htcturkiyeservis.com/images/hd2-adnroid-rom.jpgUzaktan güvenli bağlantı ile bilgisayarınıza bağlanarak cihazını herangi bir servise götürmeden rom güncellemeleri yapılır. Windows ve Android olmak üzere istediğiniz rom sizin bilgisayarınızdan cihazınıza tarafımızca güvenle yüklenir. bunun için gerekli olan TeamViewer adlı program yardımı ile bu işlem gerçekleştirilir. Yabancı dildeki cihazların türkçeleştirilmesi ve örnek olarak rusça bir hd2 cihazının türkçe dil yapılması gibi. HTC hd2 rom yüklemelerinde sıkça yaşanan problemler nedeni ile tarafımızca destek verilmesini ve müşteri mağduriyetinin giderilmesi için elimizden geleni yapmaktayız.

bunun yanında android ve windows olarak cihazınızda isterseniz navigasyon programı ( yol haritası ) gibi uygulamaların yüklenmesi de mevcuttur.

Rom yüklemek içn lütfen aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçiniz.

 

Teknik Servis Yorumlarınız

Bu sayfa altında sağlamış olduğumuz servis hakkında bilgi, düşünce ve fikirlerinizi belirtebilir ve cihazınız hakkında sorular sorabilirsiniz.
HTC ‘de Türkiyenin Servisini Sağladığımız Tüm Ürünler, Ve Oluşabilecek Problemlere karşı sizlere sağladığımız garantili cihazınızı rom yükleme gibi bir takım güncellemeler sağlamaktayız…… Daha fazla bilgiye ulaşmak için lütfen buradan iletişime geçiniz.
Uygun fiyat htc ürünleri telefonları..
HTC Teknik Servis

http://www.htcturkiyeservis.com/images/team-img.png